طراحی سایت

بازاریابی از طریق اینترنت (طراحی سایت)

یکی از مهمترین جنبه های یک تجارت موفق بازاریابی می باشد.بازاریابی می تواند در بستر اینترنت باشد ، از طریق تبلیغات پیامکی باشد و یا سایر روشها مثل تبلیغات تلویزیونی ، رادیویی و غیره . امروزه  با  گسـترش  روز افزون کاربرد  اینترنت  و شبکه های مجازی و  تاثیر  مستقیم آنها در  کسب و کارهای اقتصـادی کمتر کسی را  می تـوان یافت که برای بهبــود  و  رونـق بخشیدن به فعالیت اقتـصادی خود ازاین بسترها استفاده نکند. در واقع تبلیغات اینترنتی نوعی از تبلیغات است که به دلیل ارزانی ، ماندگاری  زیاد  و  فراگیر بودن  آن همزمان  با  رشد ابزارهای  اطلاع‌رسانی و روابط عمومی جایگاه و  اهمیت  خاصی  پیدا کرده  است.

عـدم محدودیت زمـانی و مکـانی از دیگـر مزایــای پررنگ و قابل توجه این نوع فعالیت ها به شمار می آید.طـراحی سـایت و بهینـه سـازی آن در  جهت بهبـود سئــو  از جمله  فعالیتهــایی ست  کـه در جـهت رشـد و توسعه کسب و کار اهمیت بسزائی دارد.به جرات میتوان به این نکته اذعان کرد که امروزه تبلیغات در بستر اینترنت بسیار کارآمد ، موثر و حتی ضروری بنظر میرسد.

مطلب دیگری که در بحث بازاریابی از طریق اینترنت بسیار مهم و قابل توجه می باشد این است که بعد از قرار دادن یک وب سایت در بستر اینترنت جهت رونق کسب و کار ، جذب مشتری و گسترش حوزه فعالیت می بایست استراتژی های صحیح و کارآمدی را بکار بگیریم که بواسطه اعمال آنها آمار بازدید از سایت افزایش یافته و وب سایت مخاطب بیشتری جذب نماید.

طراحی سایت

دیجیتال مارکتینگ

درواقع دیجیتال مارکتینک به معنای استفاده از همه ابزارهای دیجیتـال مثل طراحی سایت ، اپلیکیشن ،تبلیغات آنـلاین (ادورز مـارکتـیگ) ، شبکه های اجتماعی ، سئـو ، بازاریابی اینترنتی ، یازاریابی موبایلی برای هدف مشخصی به اسم مارکتینگ یا بالا بردن فروش یا برند سازی می باشد.

تماس با ما