طراحی سایت

وب

طراحی سایت : امروزه با فراگیرشدن و گسترش روزافزون دنیای مجازی و بکارگیری موتورهای جستجوگر اینترنت به ناچار باید بسمت بکارگیری از این ابزارها در معرفی و عرضه ی خدمات و محصولات خود حرکت کنیم.

طراحی سایت یکی از روش های معرفی و ارائه انواع خدمات و محصولاتی است که می توانیم برای گسترش دامنه ی حوزه کسب و کار خود بکار بگیریم.

طراحی سایت می بایست مطابق بر استانداردهایی باشد که براحتی توسط موتورهای جستجوگر مثل گوگل ایندکس شود.

بعنوان طراحان وب همیشه سعی برآن داریم تا پروژه های طراحی وب سایت را با دقت و متناسب با نیازهای کارفرما طراحی کنیم ، ولی رسیدن به این مقصود با دشواریهایی هم همراه است.

  • کاربران و طراحان دیدگاه های متفاوتی دارند

آنچه که یک طراح یا برنامه نویس درک می کند لزوما همانی نیست که کاربر سایت درک می کند و این اصل را همواره باید بخاطر داشت. ممکن است سایت با درنظرگرفتن یکسری پارامترهای فنی به شکلی طراحی شده باشد که نتیجه کار بلحاظ استاندارد بودن مشکلی نداشته باشد اما کاربر سایت یا کارفرما در پیاده سازی برخی از پارامترهای ظاهری سایت ،علائق مشابه طراح سایت را نداشته باشد.

  • شکل و رفتار سایت باید مرتبط باشد

یک مشکل کلیدی در طراحی وب این است که شکل بصری یک سایت با رفتارش ارتباط زیادی نداشته باشد.بعنوان مثال یک سایت با محتوای فروش اینترنتی محصولات میبایست طراحی متفاوتی با یک سایت در مورد مسائل پزشکی داشته باشد.

Call Now Button