تبلیغ در گوگل – گوگل ادوردز

تبلیغ در گوگل - گوگل ادوردز

تبلیغ در گوگل – گوگل ادوردز 

گاهی اوقات بعد از جستجوی کلمه ای در موتورجستجوی گوگل در لیست نتایج ، یک یا تعدادی از سطرهای نمایش داده شده بهمراه عبارت ad نمایش داده میشوند.نمایش این عبارت در کنار آدرس سایت بمعنی آنست که سایت فوق از سرویس گوگل ادوردز استفاده نموده است و برای اینکه در ده سطر اول نتیجه جستجوی گوگل قرار گیرد به شرکت گوگل هزینه پرداخت کرده است.

البته برای استفاده از این سرویس گوگل می بایست سایت دارای یک سری از استانداردهای فنی باشد ، در غیر اینصورت گوگل از ارائه سرویس خودداری میکند.نکته دیگری که در خرید و استفاده از این سرویس مطرح است اینست که سایت فوق به ازای هر کلیک کاربر بر روی آدرس سایت در نتیجه جستجوی گوگل هزینه ای را به شرکت گوگل می پردازد.

امروزه با گسترش بکارگیری اینترنت در جهت رفع نیازمندیهای روزمره ، بکارگیری تبلیغات آنلاین نظیر گوگل ادوردز میتواند بسیار موثر و مفید باشد.دلیل گرایش صاحبان کسب و کارها بسمت اینگونه تبلیغات ،سرعت پاسخگویی آنست.در حالت عادی برای کسب رتبه بهتر و بالاتر نزد موتور جستجوی گوگل میبایست مدت زمان زیادی انتظار کشید ، شاید ماهها طول بکشد سایت ما به صفحات سوم ، دوم و در نهایت صفحه اول گوگل برسد.

برخی از مزایا و امکاناتی که گوگل ادوردز در اختیار ما می گذارد عبارتند از :

  • بارزترین مزیت استفاده از این سرویس اینست که سایت شما در کمترین زمان بعد از پرداخت هزینه به شرکت گوگل ، در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار میگیرد.
  • سقف هزینه روزانه بابت کلمات کلیدی مورد نظر خودرا میتوانید مدیریت کنید.
  • تعیین کشوری که قرار است تبلیغ موردنظر شما در آن کشور نمایش داده شود.
  • مشخص کردن ساعاتی که قرار است در آن ساعتها تبلیغ موردنظر شما نمایش داده شود.
  • و سایر موارد دیگر …..
Call Now Button